Javni razpis za sofinanciranje programov letovanja otrok iz občine Šmartno pri Litiji v letu 2009

Predmet razpisa je sofinanciranje programov letovanja otrok iz občine Šmartno pri Litiji v starosti od 6. do 15. let.

3. Pogoji, ki jih morajo izpolnjevati predlagatelji
Na razpisu lahko sodelujejo pravne osebe, ki izpolnjujejo naslednje osnovne pogoje:
• da so registrirane kot pravni subjekti,
• da imajo zagotovljene kadrovske, organizacijske, materialne in prostorske pogoje za izpeljavo načrtovanih programov,
• da imajo urejeno evidenco o članstvu in plačani članarini, če so registrirani po Zakonu o društvih,
• da niso prejeli drugih proračunskih sredstev občine Šmartno pri Litiji za isti namen.

Pravne osebe s sedežem izven občine Šmartno pri Litiji morajo ob svoji prijavi obvezno izkazati, da so program letovanja za otroke iz občine Šmartno pri Litiji opravljale že v preteklih letih.