Namera o oddaji stvarnega premoženja v brezplačno uporabo

Občina Šmartno pri Litiji, Tomazinova ulica 2, 1275 Šmartno pri Litiji, objavlja namero o oddaji poslovnega prostora na naslovu Staretov trg 12, 1275 Šmartno pri Litiji, stavba št. 219, k.o. 1847 Šmartno, del stavbe št. 4 (ID znak 1847-219-4, ID 5748818), del stavbe št. 5 (ID znak 1847-219-5. ID 5748819) v brezplačno uporabo.

Nepremičnina, ki je predmet oddaje v brezplačno uporabo, predstavlja stvarno premoženje, ki ga začasno ne potrebuje noben uporabnik. Kandidirajo lahko interesenti, ki izpolnjujejo pogoje iz 30. člena Zakona.

Pogodba o oddaji nepremičnine v brezplačno uporabo bo z interesentom sklenjena za obdobje petih (5) let, z možnostjo podaljšanja.

Pogodba o oddaji stvarnega premoženja v brezplačno uporabo bo z interesentom sklenjena po poteku najmanj 15 dni od objave te namere na spletni strani občine.

Opozorilo: Župan Občine Šmartno pri Litiji lahko kadarkoli do sklenitve pravnega posla- podpisa pogodbe, postopek oddaje poslovnega prostora v brezplačno uporabo brez obrazložitve in brez odškodninske odgovornosti ustavi.

Namera o oddaji stvarnega premoženja v brezplačno uporabo

Občina Šmartno pri Litiji, Tomazinova ulica 2, 1275 Šmartno pri Litiji, objavlja namero o oddaji poslovnega prostora na naslovu Staretov trg 12, 1275 Šmartno pri Litiji, stavba št. 219, k.o. 1847 Šmartno, del stavbe št. 8 (ID znak 1847-219-8, ID 5748822) v brezplačno uporabo.

Pogodba o oddaji nepremičnine v brezplačno uporabo bo z interesentom sklenjena za obdobje enega (1) leta, z možnostjo podaljšanja.